Publikoval: Peter Duch | október 27, 2015

Príď sa rozlúčiť s Amanou!

Po deviatich rokoch nastal čas rozlúčiť sa s Amanou 🙂 Nelúčime sa s ňou však definitívne. Opúšťame len priestory, jej obľúbená podstata v podobe bezlepkových vegánskych jedál, čajov a aktivít s ňou spätých naďalej zostávajú. Presunú sa o pár metrov Halmiho dvora ďalej a spestria doterajšiu ponuku vintage kaviarne HalmiCaffe.

Amana sa stane integrálnou súčasťou kreatívneho coworkingového centra HalmiSpace, preto by sme Vás pred jej definitívnym vysťahovaním radi pozvali na rozlúčkovú párty. Čaká Vás skvelá nálada a ako je to už v čajovni zvykom aj výborné čaje, víno a vegánske dobroty.

Kde? To sa už snáď ani nemusíte pýtať 🙂
Kedy? 30.10.2015 o 18:00
Za? Dobrovoľné vstupné na podporu občianskeho združenia HalmiSpace, o.z. – aby sme Vám čajovú kultúru a skvelé podujatia prinášali aj naďalej.

A ak nemáte na sobotu plány, budeme radi, ak nám so sťahovaním vašej obľúbenej čajovne pomôžete. Čaká nás veľa práce, no spoločnými silami to rozhodne zvládneme.

Teším sa na Vás!

S pozdravom,
Juraj Karlík

Rád si sa zúčastňoval podujatí v čajovni Amana a chceš byť o takýchto akciách aj naďalej informovaní? Nezúfaj! Sledovať ich môžeš na sociálnych sieťach HalmiSpace, HalmiCaffe alebo sa prihlás do nášho newslettera na http://halmispace.sk/newsletter

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

Kategórie