Publikoval: skaveronik | január 3, 2013

TIBETSKÁ MEDICÍNA: Prednáška s možnosťou osobnej konzultácie

Prevencia, zdravá životospráva a jednanie podľa Tibetskej medicíny.

KEDY: 4.1.2013 o 18.00

KDE: Čajovňa Amana

tibetan-medical-tradition

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tibetská medicína je holistický system, ktorý sa zameriava na človeka ako celok, ktorý je zložený s piatich elementov. Vonkajšia či vnútorná disharmónia každého jednotlivca môže viesť k nerovnváhe alebo chorobe. Tibetská medicína sa nedíva len na vnútorné problémy ale berie do úvahy stravovanie, jednanie, sociálne vzťahy, ekonomické istoty a vlastne všetky elementy, ktoré na nás pôsobia, a preto je to holistký systém.
Podľa tibetskej medicíny správne jednanie a životospráva v súlade s našimi piatimi elementami môže predísť chorobám a nerovnováhe nášho fyzického a psychického zdravia.
Keďže každý jednotlivec je jedinečný, tak z pohľadu tibetskej medicíny neexistuje univerzálna diéta a jednanie. Preto sa Shachung Healing Group zameriava na prednášky, ktoré nás naučia ako zistiť, čo je naša rovnováha a ako si ju správne udržať.

AK MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÚ KONZULTÁCIU, PRIHLÁSTE SA NA:

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dE5NbDNfZmtyS25BZTNQQzBwQTlTdWc6MQ

CENA: 20€

Trochu o Shachung Healing Group:
Monika Budáčová je tibetský lekár pôvodom zo Slovenska. Po vyštudovaní fyzioterapie na Lekárskej fakulte v Bratislave sa rozhodla odísť do Ameriky študovať tibetkú medicínu v Shang Shung Institute.

Todd Marek je tibetský lekár pôvodom z USA. Je certifikovaný Hata yoga inštruktor, masér a študent sociálno-kultérnej a lingviskej antropológie so zameraním na oblasť Amdo v Tibete.

Monika a Todd po ukončení štúdii v USA odišli do Amdo oblasti v Tibete, kde pracovali v najlepšej nemocnici Tibetskej medicíny v Amdo oblasti. Prijali učenia a pracovali pod vedením rôznych významných lekárov a lámov, taktiež prijali ústne inštrukcie od najstaršieho žijúceho tibetského lekára Aku Nyimu. Svoje štúdium a prax úspešne zavŕšili tradičnou skúškou pre lekárov tibetskej medicíny.

http://shachung.org/

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

Kategórie