Publikoval: skaveronik | október 17, 2012

Liečivé meditácie – Nithya Kriye

POZOR!!!  PRESUNUTE NA PONDELOK 29.10. !!!

Vrámci pobytu na Slovensku Ma Nithya Kamalalochana ponúka Liečivé meditácie – Nithya Kriye. Tieto tradičné jogové techniky vytvorené osvieteným majstrom Paramahamsa Nithyanandom sú k dispozícii ZADARMO a sú špecificky upravené pre potreby súčasného človeka

KEDY: už v pondelok 29.1o. o 18:30

KDE: u nás v Čajovni Amana

Nithya Kriye sú jednoduché a účinné holistické techniky, ktoré vám pomôžu zbaviť sa najrozšírenejších ochorení.  Počiatok Nithya Kriye vychádza  z 5000 rokov starej tradície a je darom Paramahamsa Nithyanandu osvieteného  majstra, jogina pre ľudstvo, ktorý ponúka 108 intenzívnych a špecificky prispôsobených Kriyi na vyliečenie najbežnejšie sa vyskytujúcich ochorení. Počas Nithya Kriye, ktorá je kombináciou špecifických ásan s dýchacími cvičeniami, je obnovené prúdenie intenzívnej energie, ktorá telo lieči a revitalizuje.
V novembri Slovensko navštívi aj Paramahamsa Nithyananda, majster z Indie.

Trpíte už dlhé roky ochoreniami, závislosťami  a chcete sa skutočne vyliečiť  a vyskúšať niečo nové?

Máte jedinečnú možnosť vyskúšať si  úplne bezplatné meditačné techniky.

Čo je vlastne Nithya Kriya?

Kriya je meditačná technika používaná  po tisícročia, ktorá v sebe zahŕňa komponenty meditácie, vizualizácie a dychových cvičení (pranayamy). Ponúkané Nithya Kriye sú meditačnými technikami,  ktoré boli zostavené  celosvetovo uznávaným duchovným učiteľom Paramahamsa Nithyanandom, ktorý onedlho zavíta aj k nám na Slovensko v rámci jeho celosvetového turné v novembri 2012.  Z jeho  učení a prednášok má prínos už vyše 15 miliónov ľudí z celého sveta. 

Nithya Kriye sa doposiaľ stretli s obrovským úspechom, pretože dokázali ľudí zbaviť rôznych ochorení ako napríklad nespavosť, cukrovka, nadváha, depresia, artritída, rakovina, vysoký krvný tlak, závislosti a mnohé iné len po niekoľkých sedeniach.

 Ako Nithya Kriya funguje?

Pri zostavovaní týchto kriyi sa cielenými asanami (pózami) a dychovými technikami vytvára v systéme tela špeciálny energeticky obvod, ktorý vytvorí impulz a spôsobí príval liečivej energie, ktorá je potrebná na odstránenie konkrétnej nerovnováhy, alebo naopak na prebudenie určitých procesov v tele, ktoré danú poruchu úplne odstránia.

Nithya kriye boli zostavené tak, aby ich nebolo náročne prevádzať v pohodlí domova, pre akúkoľvek vekovú kategóriu, pre ľudí v akomkoľvek štádiu ochorenia.

V priebehu prednášky budete podrobne oboznámení s jednotlivými krokmi meditačnej techniky zameranej na vyliečenie určitého ochorenia podľa vášho výberu pod dohľadom učiteľa vyškoleného priamo v Indii.

Na úplné vyliečenie z ochorenia je odporúčané opakovať danú meditačnú techniku v nepretržitom 21 dňovom cykle, aj keď výrazné zlepšenie, či dokonca vyliečenie môžete pocítiť  už po pár dňoch.

V prípade záujmu o individuálnu alebo skupinovu prednášku nás prosím kontaktuje prostredníctvom emailu na: liecivemeditacie@gmail.com


Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

Kategórie