Publikoval: amana108 | júl 9, 2010

Letná škola FENG SHUI

Letná škola bola zrušená. Na jeseň bude pripravený ďalší termín. Pokiaľ chcete byť informovaný, napíšte nám na: amana@amana.sk a včas dostanete konkrétne informácie.

Letný kurz pozostáva zo 6-tich trojhodinových prednášok a osobných konzultácií, kde sa účastníci dozvedia o všetkých dostupných metódach feng šuej.

Absolvujú teoretický základ: Škola tvaru, 5 elementov, princíp jin-jang, Pakua a významy svetových strán, Kua číslo a základy feng šuej astrológie (9 Ki), metóda Východ – Západ (výhodné smery), rozdelenie priestoru na pozitívne a negatívne zóny a základy Lietajúcich hviezd. Na kurze sa účastníci dozvedia, ako si prakticky očistiť a upratať svoje bývanie, nastaviť ho na svoju osobnosť, ako si bývanie vymaľovať a zariadiť podľa feng šuej a ako ho naladiť podľa aktuálnych Lietajúcich hviezd (pohyblivých nebeských energií) pre tento a budúci rok.
Prednášky sú prezentované atraktívnou audiovizuálnou formou s bohatými ilustračnými materiálmi a prezentáciami. Prednášajúci sa s poslucháčmi okrem teoretických východísk podelí najmä o svoje skúsenosti z bohatej klientskej praxe po celom Slovensku s autentickými zábermi zo života obyčajných ľudí a riešení ich problémov prostredníctvom feng šuej.

Cena kurzu je 90,- eur

Časový harmonogram: vždy v pondelok a štvrtok
26. júla a 29. júla
2. augusta a 5. augusta
9. augusta a 12. augusta

Na poslednom stretnutí bude spomedzi všetkých účastníkov vyžrebovaný výherca osobnej mandaly feng šuej (50×50 cm) v hodnote 170,- eur.

Vstupenky si môžete zakúpiť v čajovni Amana na Alžbetinej ulici 55 v Košiciach, kontakt 0903 318 483 / 0915 476 444.

Program:
1. NAČO JE DOBRÉ Feng šuej?
Ako môže v súčasnosti pomôcť Feng šuej? Feng šuej ako historický fakt, filozofia, teória, praktická veda a duchovná cesta. Staré a súčasné Feng šuej. Komerčné Feng šuej. Slovenské Feng šuej. Problematika protichodných informácií v literatúre o feng šuej. Úvod do umenia Feng šuej. SPÁLŇA A POSTEĽ Čo je to škola kompasu? Je dôležitá orientácia postele podľa svetových strán? Svetové strany a vzťah človeka k zemeguli. Čo je to bagua alebo pakua? Ako spali králi? Ideálna posteľ. Čo zdravému spánku neprospieva? Spánok detí.

2. VODA, DREVO, OHEŇ, ZEM, KOV
Päť prvkov a ich vlastnosti. Harmonizácia piatich prvkov. Čo je to tvorivý cyklus? Ako podporiť zónu rodiny a zdravia? KUCHYŇA Čo by robil Pecivál v modernej kuchyni? Kuchyňa kedysi a dnes. Kuchyňa je srdcom domu. Sporák, drez, chladnička, odpadkový kôš. Varenie podľa feng šuej? OBÝVAČKA Čo sú to jedovaté šípy? Päť prvkov a ničivý cyklus. Krb, televízor. Čo je to číslo Kua? Ako načerpať silu v kresle? Umelecké predmety a ich vplyv na človeka. Starožitnosti a staré veci. Osvetlenie. Čo je svetelná cesta?

3. OCHRANNÉ A OČISTNÉ PROSTRIEDKY FENG ŠUEJ PRE BÝVANIE
Priečelia domov kedysi a dnes. Slnečný kúpeľ. Soľ nad zlato. Tradičné techniky čistenia priestoru. Upratovanie podľa Feng Šuej. Neviditeľní strážcovia domu. Čo sú to Letajúce hviezdy? Aktuálne nebeské energie a ich harmonizácia. DETSKÁ IZBA Izba rastie s dieťaťom. Farby a ich vlastnosti. Viac detí v jednej izbe. Ako podporiť zónu detí? Dieťa je živel. Čo robiť so súčasnými deťmi? Výhodné smery.

4. NEGATÍVNE ZÓNY
Dlhé chodby. Vchody kedysi a dnes.Harmonizácia nastavenie vchodov. Metóda ôsmich vchodov a deviatich hviezd. Harmonizácia sektorov Smrti, Katastrofy, Duchov a Konfliktov. WC Priestory mimo pakua (WC, kúpeľňa, garáž, chodba, komora). Harmonizácia škodlivých vplyvov týchto priestorov. Odpadové potrubie, elektrosmog, geopatogénne zóny. ŠTUDOVŇA a KANCELÁRIA
Vhodné umiestnenie pracovného stola – základ úspechu. Tvary a materiály stola. Feng šuej harmonické rozmery. Ako podporiť bohatstvo a kariéru? Pracovisko s viacerými pracovnými stolmi. Pevná pozícia v kolektíve, ohováranie na pracovisku, vzťah so šéfom… Hľadanie si novej práce.

5. DOM, BYT A OKOLIE, VÝBER POZEMKU
Čo je to Škola tvarov? Tvary prvkov a umiestnenie domu v krajine. Ideálny dom podľa Feng Šuej? Rozbor prvkov Feng Šuej na príklade kaštieľa. Vzťahy okolia a domu. Susedské spory. Pamäť domu. Prieskum pozemku. ZÁHRADA PODĽA FENG ŠUEJ Záhrada pre meditáciu i bežný život. Architektonická skladba záhrady. Feng šuej filozofia a prostriedky pre záhradu.

6. Feng šuej Príbehy zo života slovenskej reality
Na príkladoch z klientskej praxe ešte raz vysvetlené a zopakované teoretické poznatky z kurzu. Aktuálna energetická situácia Lietajúcich hviezd na Slovensku a v Európe. Aj mestá majú svoje feng šuej. Energetika Košíc z pohľadu feng šuej. AKO sa dá ŽIŤ PODĽA FENG ŠUEJ.

Reklamy

Responses

  1. Dobry vecer, mam zaujem o jesennu skolu Feng suej.Prosim, zaslite mi vcas potrebne informacie.
    Zdravi Erika S.


Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

Kategórie