Publikoval: amana108 | jún 25, 2010

Letná čajová škola!!!

Zdravíme všetkých nadšencov čaju.

Vzhľadom k prichádzajúcemu letu a s ním aj trocha voľnejšiemu pracovnému či študijnému režimu, sme pre vás pripravili LETNÚ ČAJOVÚ ŠKOLU.

V mesiacoch júl a august sa budeme pravidelne stretávať a venovať sa spoznávaniu čaju a čajovej kultúry. Môžte sa tešiť na postupné odhaľovanie krásy čajovania. Spoznáte (ochutnáte a naučíte sa pripravovať) všetky základné druhy čaju (ale i čajové špecialitky), rôzne prístupy k čaju u nás aj vo svete, nazriete aj do tajov čajových obradov a zoznárôznym druhom čajovej keramiky a príslušenstva. Neopomenieme ani chemické zloženie a zdravotné účinky na ľudský organizmus. 😀

Letná čajová škola je vhodná pre každého, kto tuší, že čaj je viac, než papierové vrecúška v obchode a chce sa s ním bližšie zoznámiť.

Ďalšie info hľadajte TU.

Reklamy

Responses

  1. Letnú čajovú školu mám už (chválabohu) úspešne za sebou. Tento kurz ma zasvetil do krás čajovania, oboznámil ma s Čínskou a Japonskou kultúrov, naučil ma lepšie sa orientovať v čajoch, praktizovať činsky čajový obrad Kung Fu Cha a mnoho mnoho iného. No nie len to , nadviazal som aj nové známosti a našiel si nových priateľov kt. so mnou zdieľaju nadšenie pre čaj. Môžem len vrelo doporučiť. Ak ste sa toto leto nemohli zúčastniť tak to bola velka skoda, preto ak sa este niekedy bude konat čajova škola a zaujímate sa o čaje , nesmiete tam chýbať :):)

    Tomáš


Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

Kategórie