Publikoval: amana108 | máj 29, 2009

Anime a manga

Anime a manga
Anime a manga .  Japonský  fenomén, ktorý sa pomaly ale isto dostáva do povedomia aj u nás.  Nie sú to len  kreslené seriály a komiksy so svojou charakteristickou kresbou (iste niektorí  poznáte tie oči ako popolníky)  a príbehom, ktorý niekedy ďaleko predbieha hranice našej fantázie, ale  celý štýl zahŕňajúci  cosplay , hudbu  a v neposlednom rade je to obraz ukazujúci dnešné Japonsko.
O tom, že to nie sú len rozprávky  pre deti a okrem Pokémona existuje nespočetné množstvo ďalších a ešte lepších anime sa môžete dozvedieť na ďalšom Nippon večeri.  Svetom anime a manga vás bude sprevádzať  Veronika Pichaničová alias Kat

Anime a manga .  Japonský  fenomén, ktorý sa pomaly ale isto dostáva do povedomia aj u nás.  Nie sú to len  kreslené seriály a komiksy so svojou charakteristickou kresbou (iste niektorí  poznáte tie oči ako popolníky 🙂 )  a príbehom, ktorý niekedy ďaleko predbieha hranice našej fantázie, ale  celý štýl zahŕňajúci  cosplay , hudbu  a v neposlednom rade je to obraz ukazujúci dnešné Japonsko.

anime

O tom, že to nie sú len rozprávky  pre deti a okrem Pokémona existuje nespočetné množstvo ďalších a ešte lepších anime sa môžete dozvedieť na ďalšom Nippon večeri.  Svetom anime a manga vás bude sprevádzať  Veronika Pichaničová alias Katai.

17.6. o 18:30 samozrejme u nás:))

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

Kategórie