Publikoval: amana108 | apríl 15, 2009

Prvá riadená čajová ochutnávka

Vitajte v pravideľnom cykle čajových ochutnávok, ktoré štartujeme touto PRVOU a úvodnou, spojenou s introdukciou do čajovej kultúry.

Pre koho je táto akcia určená? Pre každého, kto sa chce zblížiť s čajom, kto tuší, že čaj nieje len to smiešne vrecúško, ktoré sa vymácha vo vriacej vode, kto chce spoznať fenomén, nazývaný ČAJ a rozsiahlu a do značnej miery (najmä v našich končinách) tajomnú čajovú kultúru.

Čo môžem čakať? Skutočný úvod do čaju. Aké máme čajové sorty, ako sa čaj pestuje a následne spracúva. Ochutnáme a spoznáme rozdiely v chuti, vôni a príprave základných druhov čaju. Následovať budú ďalšie ochutnávky v tomto cykle, ktoré už budú tematicky zamerané…  (môžte sa tešiť aj na špeciálne ceny ochutnávaných čajov a malý darček pre každého účastníka.) V budúcnosti sa zameriame aj na raritné druhy čaju a špeciálne spôsoby prípravy.

Kde a Kedy? V našej čajovni v stredu 29.4. o 18:30. Vzhľadom k limitovaným možnostiam je potrebné si miesto rezervovať telefonicky, mailom, alebo osobne priamo v čajovni.

Čajovné? je 6,50 EURo (195,80Skk)

Tešíme sa na Vás a prajeme: Čaj s Vami aj vo Vás…

amana_ochutnavka_a3

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

Kategórie