Publikoval: amana108 | júl 21, 2007

CESTA – cyklus nepravideľných tematických večerov / cestovateľských…

Máme za sebou dvojmesačný cyklus tematických večerov, zameraných na etnické hudobné nástroje a pôvodnú hudobnú kultúru rôznych (zväčša exotických a vzdialených) národov a etnických skupín. Vzhľadom k tomu, že sa nám (a vám) akcie tohto typu zapáčili, rozhodli sme sa v nich pokračovať a voľne nadviazať ďalšou sériou. Tentoraz sa zameriame na cestovanie všetkého druhu.

Myšlienky to zaujímavá a nie náhodná. Viacerí naši čajoví hostia sú znalí ciest do krajín vzdialených a exotických, ale aj blízkych, no nemenej zaujímavých. Navyše je to téma v našej čajovni často diskutovaná. Takže nebolo by odveci, dat si ešte pol deci (nejakého dobrého oolongu) a porozprávať o svojom cestovaní tak povediac verejne. Keď k tomu pripíšm aj to, že (aspoň pre mňa) každá dlhšia a dobrodružná cesta je aj cestov do hlbín cestovateľovej duše, myslím, že sa máme na čo tešiť.

Reklamy

Responses

  1. […] ústranie v Južnej Kórei Ďalším večerom z cyklu “CESTA” bude rozprávanie o Južnej […]

  2. […] vasu ucast. Ako je uz zvykom v nasej cajovni, nebude to len o beznom turistikovani, ale o skutocnej CESTE. O ceste Sary z Budatina cez polovicu zemegule do velmi zaujimavych oblasti a s vysokym a […]


Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

Kategórie